Спокійний подих

На абонементі відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів Київської обласної бібліотеки для дітей почато облаштування куточка емоційно-психологічного комфорту «Спокійний подих», де читачі-діти та читачі-дорослі (батьки, вчителі та інші категорії керівників дитячого читання) можуть спокійно, в зручному режимі ознайомитися з книгами чи періодичними виданнями і визначитися у своєму виборі.

Куточок «Спокійний подих» тільки-но почали облаштовувати. За необхідного фінансування, його буде розширено та придбано для нього музичні плеєри з навушниками, невеличкі фонтанчики, торшер для кращого освітлення в сутінкову пору року, аромалампи; буде зроблено підбір записів популярної класичної музики.

Сучасна бібліотека – це не тільки інформаційно-культурний центр і місце зберігання та видачі документів, а і місце відновлення та підтримання емоційно-психологічної рівноваги сучасної людини.