Краєзнавча література КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - Павло Чубинський

Я син твій, нене – Україна,

народу парость я твого.

Іван Манжура

Сьогоднішня наша краєзнавча література присвячена невтомному досліднику, народознавцю, громадському діячу, людині непересічних організаторських здібностей – Павлу Чубинському.

Саме Бориспільська земля народила й зростила гідного сина українського народу.

Павло Чубинський посідає визначне місце в історії української і світової науки та культури. Про велич і масштабність цього невтомного трудівника розповідає в книжці «Народознавець. Павло Чубинський і його доба» бориспільський краєзнавець Андрій Степанович Зиль.

Завдяки Андрію Зилю ми зможемо усебічно ознайомитися з талановитою постаттю Павла Чубинського.

Приємного читання!

Зиль, А. Народознавець. Павло Чубинський і його доба / Андрій Зиль. – Київ : ТОВ «Казка», 2009. − 399 с.