«Підручний збірник воєнних порад»

Гарний книжковий подарунок отримали читачі КЗ КОР «Київської обласної бібліотеки для дітей» від ГО «Крок до ВідРодження».

Корисним є «Підручний збірник воєнних порад». Тут ви знайдете практичні поради з багатьох воєнних аспектів для підготовки, організації та ведення війни, від копання окопів до керування БПЛА. Збірник сформований на основі військового досвіду 2022-2023 років.

Це друге видання – доповнене і значно розширене, яке включає нові розділи, пов’язані із використанням найновіших засобів війни, таких як: БПЛА, радіоелектронна розвідка (РЕР), радіоелектронна боротьба (РЕБ), зміною московитами штурмової тактики тощо.

Щиро дякуємо керівнику організації Метельовій-Семенюк Дарії Анатоліївні за подарунок.

Незабаром книжка з’являться у фонді та буде доступна для читання!