Книга Марини Гримич «Умерови: Історія родини на тлі кримськотатарського національного руху ХХ-ХХІ століття»

Три речі спокою не хочуть дати —

Любов моя, розлука й чужина,

Не хочуть одна одну визнавати —

Любов моя, розлука й чужина.

Мустафа Джевхері

(пер. з кримськотатарської Віля Гримича)

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» продовжує цикл заходів «Кримська світлиця», що проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК) та пропонує до уваги наших читачів та відвідувачів сайту бібліотеки нову книгу української письменниці, академіка – Марини Гримич «Умерови: Історія родини на тлі кримськотатарського національного руху ХХ-ХХІ століття». Книга Марини Гримич вражає своєю історичною достовірністю і витонченою українською мовою. У книзі викладено маловідомі факти про життя кримських татар в депортації, про те, як практично був анексований Крим.