Книги КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - Зимова казка

Сьогодні в нашій добірці літератури книги Всеволода Нестайко, Марії Пономаренко та збірка казок «Чарівні історії Бабусі зими».

Всі ці книги зігріють навіть в самий сильний мороз.

Детектив Бровко Барбосович не дасть зіпсувати новорічне свято, чарівні та зворушливі історії не дадуть засумувати, а історії Бабусі Зими занурять нас у пригоди.

Приємного читання!

Нестайко В. З. Ковалі щастя, або Новорічний детектив / Всеволод Зіновійович Нестайко ; худож. Н. І. Чернишева ; ред. Д. В. Марков. − Київ : Майстер-клас, 2011. – 48 с.

Захоплююча новорічна детективна казка! Новий рік ось-ось настане. Але назріває справжня катастрофа: лихий чаклун Зландій викрадає у Ковалів Щастя чарівний мішок зі щастинками-золотинками − тепер діти не отримають подарунків від Діда Мороза і будуть нещасними. Та чи здійсниться злодійський план, коли за справу взявся досвідчений детектив Бровко Барбосович?

Чарівні історії Бабусі зими  / уклад. Н. В. Шмирьова. – Харків : Ранок, 2013. − 80 с.

Ці милі й зворушливі, цікаві й повчальні історії захочеться перечитувати знову й знову. А яскраві, вражаючі малюнки Еліни Полянської додадуть яскравих емоцій вам і вашим дітям!

Пономаренко М. Зимова казка : казки / Марія Пономаренко ; худож. Г. В. Єлагіна . − [Б. м.] : Лелека Київ, 2003. –  31 с.

Прозові та віршовані твори про зиму.