«Снігова королева»

Протягом Національного тижня читання ми занурюємось у світ казок та пригод, але особливо вражаючим був день, коли в Київській обласній бібліотеці для дітей ми разом створили чарівну атмосферу лагідної віршованої українізації казки «Снігова королева»

Вам вже відомо, що автором цієї чарівної української адаптації є Павло Браницький. Він, як справжній чарівник слів, перетворив казку Ганса Хрістіана Андерсена на веселий, захоплюючий та неймовірний театральний перформанс!

Ми зустрілися з Каєм і Гердою, Тролем із дзеркалом та Сніговою Королевою, які не лише вражали своїми образами, але й розповідали нам українською мовою казку, наповнену веселими римами та захоплюючими пригодами.

А ви вже читали «Снігову королеву»? Якщо ні, то обов'язково завітайте у Київську обласну бібліотеку для дітей та відкрийте для себе цей чарівний світ!

Нехай ваші книги завжди приносять вам веселощі та неймовірні враження!