День пам’яті жертв Голодоморів

Минає дев’ять десятиліть від злочину геноциду українського народу. У 2023 році День пам’яті жертв Голодоморів припадає на 25 листопада. Цього року наша країна вдруге вшановуватиме жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни.

У 1932-1933 роках комуністичний тоталітарний режим вчинив злочин геноциду проти українського народу. Насильницьке вилучення продовольства, блокада сіл і цілих районів, заборона виїзду за межі охопленої голодом України, репресії проти незгодних спричинили загибель мільйонів українців. Трагічні події та злочини, які сьогодні розгортаються на наших очах демонструють: жива пам'ять надзвичайно важлива. Ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Долучіться в цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Запаліть свічку пам’яті у своєму вікні на знак скорботи за загиблими та віри в Перемогу України.