21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи як національне свято, починаючи з 2017 року. Дата є знаменною для кожного українця і почала святкуватися замість Дня Свободи (22 листопада), проголошеного у 2005 році та скасованого у 2011 році.

Свято покликане затвердити прагнення українських громадян до демократії, свободи та справедливості і схвалити рух до європейського майбутнього.

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності і Свободи! Бажаємо Перемоги! Мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки . Вас чекає  нова, змістовна література про непростий шлях українського суспільства до незалежності і суверенітету.