Презентація книг Людмили Охріменко

У Київській обласній бібліотеці для дітей відбулася важлива подія – презентація книг Людмила Охріменко, авторки, чия літературна діяльність вже давно завоювала серця читачів. Подія була особливою, адже цього разу обговорювалися твори на воєнну тематику, які стали ще однією важливою гранню у творчому доробку пані Людмили.

Людмила Охріменко народилася в козацькому краї, і ця спадщина завжди була неодмінною частиною її творчого багатства. Проте, важливим етапом в її житті стало перебування в Криму і події 2014 року. Ці події кардинально змінили уявлення письменниці про світ і надихнули її на активну громадську діяльність та літературну творчість.

Людмила Охріменко стала волонтеркою та почала активно допомагати українським військовим та добровольчим батальйонам. Її робота в цьому напрямку була надзвичайно важливою, адже вона допомогла багатьом людям і внесла свій вклад у відстоювання незалежності та територіальної цілісності України.

Поруч із волонтерством, Людмила Охріменко розширила свій творчий спектр. Як авторка жіночих романів, вона завжди здатна була зацікавити та зачарувати читачів своїми роботами. Проте, згодом письменниця взялася за написання творів на воєнну тематику, що стало важливим внеском у літературну культуру України.

Торік саме в цій номінації міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» її роман «Оскар» отримав визнання як найкращий. Цей твір вражає не лише своєю глибиною та емоційністю, а й актуальністю та реалізмом зображення подій на воєнному фронті.

Під час презентації в Київській обласній бібліотеці для дітей, Людмила Охріменко поділилася своїми думками та переживаннями, які надихали її на написання книг на воєнну тематику. Її присутність стала важливою нагодою для відвідувачів бібліотеки обговорити та поглибити своє розуміння подій, що відбуваються на сході України.

Презентація книг Людмили Охріменко в Київській обласній бібліотеці для дітей стала не лише літературною подією, а й можливістю відкрити для себе новий світ історій на воєнну тематику та відчути вплив тих подій на життя сучасного покоління. Людмила Охріменко продовжує дарувати нам свої слова, щоб нагадати про важливість пам'яті та гідності у нашому житті.