День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня - День пам’яті  захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року №621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію. Символом цього дня є квітка соняха.

Війна в Україні триває вже 9 років, а повномасштабне вторгнення понад півтора року.  За цей час тисячі хоробрих синів і дочок України загинули через військові дії. Кожен загиблий на фронті – це важка, непоправна втрата для країни.

Пам’ятаємо кожного героя. Вічна шана! Вічна слава!