Квітка бавовни – Арт-студія дитячої творчості «Кузюки-бузюки»

Наші маленькі митці з Арт-студії дитячої творчості «Кузюки-бузюки» проявили свою неймовірну фантазію та креативність! На занятті ми говорили про Україну та її символи, і наші діти вразили всіх своїми глибокими знаннями.

Кожна дитина знає, що Україна це не лише Київ та Львів, а й багато інших чудових міст та місць. Що тризуб гордо символізує нашу незалежність. А квітка калини та рослини жито та пшениця – нагадують нам про нашу багату природу та землеробську традицію.

Особливо вражаючим було створення квітки бавовни. Вона стала для нас не лише символом війни, але й прикладом міцності та витривалості наших героїв. Діти з великою увагою створювали  кожну пушинку, втілюючи свої думки та побажання миру.

Ми пишаємося нашими талановитими дітьми, які не тільки розуміють важливість наших символів, але й здатні втілити їх у власних малюнках та творіннях. Нехай ця квітка бавовни завжди нагадує нам про мужність та єдність нашої країни, а мистецтво надихає нас на нові звершення!