Всесвітній день гуманітарної допомоги

Щороку 19 серпня з ініціативи ООН відзначається день гуманітарної допомоги. Він заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я та іншими міжнародними організаціями, що привертають увагу до важливості гуманітарних місій та їх працівників і згадують тих, хто загинув або зазнав травм під час виконання життєво важливих обов’язків.

В час, коли росія розпочала повномасштабну війну в Україні, коли мільйони людей залишились без домівок, без засобів до існування, гуманітарна допомога від світової спільноти – вагомий внесок в нашу перемогу.

Всі українці щиро вдячні за надану допомогу, за надію, що разом ми подолаємо страшну біду. Шануємо, поважаємо волонтерів, які, ризикуючи своїм життям, доправляли допомогу всім нужденним. Все буде Україна!