Краєзнавча література КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - О. Салій «Зустрічі на землі Кагарлицькій»

«Із синівською любов`ю...» саме так можна описати відчуття до рідного краю неймовірної людини, краєзнавця, письменника - Олександра Олександровича Салія.

О. Салій народився і виріс на Кагарличчині.

Глибока любов О. Салія до рідного краю - це і є той грунт, на якому проростають нові творчі задуми, що потім втілюються в нові чудові книги. Однією з таких книг є «Зустрічі на землі Кагарлицькій».

Це фундаментальна і добросовісна праця. В якій із синівською любов’ю письменник дослідив історичний шлях, пройдений Кагарличчиною від палеоліту до сучасності. Автору довелось знайти, пропустити через себе масу матеріалів, фактів, свідчень, публікацій. Він побачив багато незвичайного у звичайному. У сплетенні минулих років відшукав і широкі шляхи і найвужчі стежини, які ведуть до його малої батьківщини — Кагарлика.