Краєзнавча література КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - «Преславне містечко Трипілля на Київщині» Юрія Домотенка

Любі читачі, пропонуємо вашій увазі книгу з краєзнавчого фонду бібліотеки «Преславне містечко Трипілля на Київщині» Юрія Домотенка

Юрій Корнійович Домотенко – людина надзвичайна. Він – талановитий педагог, журналіст, письменник, художник, скульптор, заслужений працівник культури України, лауреат місцевих літературних премій ім. Г. Косинки, Марії та Івана Гнипів, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України, почесний громадянин м. Обухова.

Всі книги над якими працював Ю. Домотенко стали чистою джерельною базою краєзнавства Київщини.

Домотенко, Ю. К. Преславне містечко Трипілля на Київщині : історичні нариси / Юрій Корнійович Домотенко. – 2-ге вид., допов. – Київ : ЗАДРУГА, 2006. – 183 с. : іл.

Історична розвідка написана журналістом, письменником, краєзнавцем Юрієм Корнійовичем Домотенком про старовинне містечко (нині село) Трипілля, яке розгорнуто в часі – від давнини до сучасності – документально достовірну розповідь про життя землі Київської, сперсоніфікованої в одній її старожитності.