Добірка навчальної літератури з географії

«Книга домчить до

будь-яких берегів»

Ч. Діккенс

Сьогодні в нашій добірці навчальної літератури представлено книги та довідники з географії.

Подорожі в літку – це неймовірно. Географія нашої планети обширна. Різні континенти, країни, океани, гори, пустелі. Ще довго можна перелічувати чим багата наша Земля. Разом ми дізнаємося багато нового та цікавого.

Приємного читання

Гільберг, Тетяна Георгіївна. Географія : підруч. для 7 кл. загальноосвіт. навч. закл. : навчальне видання / Т. Г. Гільберг, Л. Б. Паламарчук ; ред. Н. Батуринська ; худож. Ю. Ясінська. – Київ : Грамота, 2015. – 264 с. : іл

Гільберг, Тетяна Георгіївна. Географія : підруч. для 8 кл. загальноосвіт. навч. закл. /  Т. Г. Гільберг, Л. Б. Паламарчук, В. В. Совенко. – Київ : Грамота, 2016. – 272 с.

Кобернік, Сергій Георгійович. Географія : підруч. для 7 кл. закл. загальн. середн. освіти : навчальне видання / С. Г. Кобернік,  Р. Р. Коваленко ; ред. Т. Мусієнко. – Київ : Грамота, 2019. – 288 с.

Одинченко, Лариса Костянтинівна. Географія України : 9 клас : навч. посіб. для спец. загальноосвіт. навч. закл. для розумово відсталих дітей : навчальне видання / Л. К. Одинченко ;  ред. А. С. Мнишенко ; худож. М. Б. Гутман ; Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. – Київ : Либідь, 2015. – 112 с.

Гілецький, Й. Р. Географія [Текст] : довід. / Й. Р. Гілецький, Р. Р. Сливка, М. М. Богович. – Харків : Ранок : Веста, 2008. – 480 с. : іл.