Нова підбірка літератури, щоб зануритись у світ пригод

Сьогодні в нашій добірці книг зануримось в пригоди. Ох скільки чарівного на вас, любі читачі, чекає в цих книгах. Під розпал літньої спеки погортати цікаву книгу просто прекрасно.

Пригоди двох друзів у місті де кожні дванадцять років приходить забуття, якого не можна оминути…що ж робитимуть Надя та Грей?

Гурт хлопців і дівчат які вирушають на п’ять днів у дикий ліс зіграти рольову гру у стилі Середньовіччя: ані мобілок, ані сучасного одягу, навіть окулярів з собою брати не можна…звучить заманливо…

І історія13-річної Мін – із роду куміхо, духів лисиць, які вміють перекидатися на будь-що і насилати Чари на людей…Космічні подорожі, пірати, привиди, дракони – на маленьку куміхо чекає безліч небезпечних випробувань у Тисячі світів!

Читаймо разом!