Книжкова виставка «Світ Франца Кафки» до 140-річчя від дня народження австрійського письменника Франца Кафки

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», на абонементі відділу обслуговування учнів - читачів 7-11 класів оформлено книжкову виставку «Світ Франца Кафки» до 140-річчя від дня народження австрійського письменника Франца Кафки (1883-1924), який належав до празької групи німецькомовного кола. Він є одним із справжніх новаторів у прозі XX століття. Автор романів«Замок», «Процес», «Америка» та чисельних оповідань, новел він залишив для читачів не менш унікальні щоденники й листи.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з представленими творами Ф. Кафки та відчути дивовижний світ прози й таланту письменника.