«День Української Державності: надбання тисячоліть»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, підготувала і пропонує для ознайомлення і використання в роботі бібліотечним працівникам методичні рекомендації, присвячені Дню Державності України  «День Української Державності: надбання тисячоліть».

Методичні рекомендації укладено на допомогу бібліотечним працівникам Київської області у сприянні організації комплексних заходів до Дня Української Державності. Даний посібник, крім головної сторінки сайту, буде розміщено для постійного доступу за рубрикою «Видання бібліотеки» (2023 рік)

Бажаємо успіхів і творчого натхнення!

Перегляд