КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційно-бібліографічний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, підготувала на допомогу бібліотекам Київщини та пропонує до уваги електронну версію щорічного випуску довідкового посібника «Календар пам’ятних дат загиблих воїнів АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні Київщини на 2024 рік» в серії, започаткованій Бібліотекою, «Захисники України. ХХІ сторіччя».

Крім головної сторінки сайту «Календар» завжди можна знайти і за рубрикою «Видання бібліотеки» (2023 р.).

Київщина і народ України свято шанують пам’ять про своїх захисників і щиро бажають Божого захисту і довголіття всім, хто зараз боронить незалежність і територіальну цілісність Батьківщини.

Слава Україні! Героям слава!

Перегляд