З Днем єднання

День єднання вперше був запроваджений в Україні у 2022 році відповідно до указу Президента Володимира Зеленського на тлі ескалації напруги на російсько-українському кордоні.

16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання що символізує єдність українців проти агресії з боку Росії проти України, посилення консолідації українського суспільства та зміцнення його стійкості.

Цьогоріч ми як ніколи розуміємо і відчуваємо справжній зміст цього свята. Це не історія з книжок, це наша реальність. З перших днів повномасштабного вторгнення українці стали пліч-о-пліч і продовжують йти до своєї спільної мети - вибити ворога з рідної землі і здобути омріяну Перемогу. Тож сьогодні – чудова нагода нагадати собі і тим українцям, які зараз в окупації переживають нелегкі часи чекаючи звільнення, що ми разом.

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки.