«Крим: Дорога тисячоліть»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» продовжує представляти матеріали, в рамках започаткованого бібліотекою, інформаційно-просвітницького проєкту «Кримська світлиця», що проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК), та пропонує до уваги книгу «Крим: Дорога тисячоліть».

Не можна й згадати, хто першим усвідомив неповторність та виняткове багатство Криму, чи не єдиного в світі велетенського музею під ласкавим, південним небом. Та вже третє століття поспіль небайдужі люди, а потім і фахівці, збирають, розшукують, осмислюють і систематизують матеріальні свідоцтва минулого. Крок за кроком їх праця призводить до відтворення величної картини життя, цього унікального краю. В книзі викладена розповідь про Кримську давнину, від часів кіммерійців й таврів до розквіту середньовіччя, що грунтується на дослідженнях вчених - археологів та краєзнавців.