КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до «Дня Роальда Дала»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у відділі облуговування учнів 5-9 класів відбулася презентація книжкової викладки до «Дня Роальда Дала».

13 вересня у світі відзначають «День Роальда Дала», якого англійці вважають одним з найкращих дитячих письменників.

Роальд Дал (13 .09 1916 – 23. 11.1990) – валлійський письменник норвезького походження, автор романів, повістей, новел, оповідань, написаних, як для дорослих, так і для дітей, зокрема науково – фантастичних творів та у жанрі фантастики жахів.

Лауреат численних літературних премій: Премія Аллана По (1954), Всесвітня премія фентазі (1983), Золотий пензлик (1979) та інші. Військовий герой: під час Другої світової війни Роальд став льотчиком-винищувачем.

Його найвідомішими творами є: «Чарлі і шоколадна фабріка», «Джеймс і гігантський персик», «Матильда», «Відьми», «Докори», та «ВДВ (Великий Дружній Велетень)».

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запрошує на перегляд викладки.