«Груффало» та «Груффалятко»

Сьогодні в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» був останній день в рамках «Літературного тижня».

Через повітряну тривогу довелось затримати заходи, та все ж було вирішено продовжити у безпечному спеціально облаштованому місці «Кімната казок» в Бібліотеці.

«Сюрприз» мав завершувати сьогоднішню програму «Літературного тижня», але вдало розважив читачів-дітей, які перечікували повітряну тривогу.

Діапроектор, яким з нами поділились, сьогодні занурив дітей в історію мультиплікації на 40 років назад. Дивились мультфільм про Івасика-телесика українською мовою. Діти були заворожені перегляданням на екрані мультфільму в суцільній темряві, як у справжньому кінозалі.

По закінченню повітряної тривоги продовжили заплановане: читали, майстрували та смакували!

Читали книжки Джулії Дональдсон «Груффало» та «Груффалятко», а потім разом робили груффало та груффаляток. Що вийшло дивіться на фото!

Після майстерки наїлися «землі з бородавками» (кранч з цукерками) та напились какао!

Зустрінемось наступного тижня! Очікуйте анонсу! Буде цікаво!