«Мирослав Ірчан – січовий стрілець, поет, письменник, драматург»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, підготувала на допомогу бібліотечним працівникам і пропонує до уваги інформаційно-бібліографічний посібник «Мирослав Ірчан – січовий стрілець, поет, письменник, драматург».

Посібник підготовлено до 125-річчя від дня народження Мирослава Ірчана (14.07.1897-03.11.1937).

Вся його творча і суспільно-політична діяльність були направлені на захист честі і гідності простого українського народу, але поет був знищений сталінським режимом, як і все талановите і високодуховне в Україні, що цілеспрямовано нищилось російсько-радянськими імперськими режимами.

Інформація, що вміщена в покажчику, допоможе бібліотечним працівникам Київської області у проведені  в бібліотеках заходів до 125-річчя від дня народження Мирослава Ірчана.

Зазначений посібник, крім головної сторінки сайту, буде розміщено і за рубрикою «Видання бібліотеки» (2022 р.).

Слава Україні! Героям Слава!

Перегляд