«Літературний тиждень» в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

на 11:00 «Мені не личить травма»

Група психологічної підтримки людям, життя, яких змінилося через бойові дії. Катерина Лукавська

Для дітей старшого віку та батьків.

Для тих, хто бажає долучитись, запис за телефоном: 0502901549.

Зустріч з дитячим письменником

Бібліотека запрошує на захоплюючу зустріч з дитячим письменником, поетом, бардом - Павлом Браницьким.

Йдіть, біжіть, стрибайте до нас, і разом з нами відкрийте в собі акторську майстерність, поспівайте пісень, доторкніться до магії читання та зануртеся у світ козаччини.

Захід безкоштовний!

За бажанням у автора можна придбати книгу «Козацькі бувальщини», для бронювання книги тел.: 0665254690.

Бібліотерапія для дітей.

Бібліотерапія - це лікування словом із задоволенням.

Бібліотерапія надзвичайно ефективна при роботі з дітьми, має лікувальний вплив на психіку дитини за допомогою спеціально підібраних книг.

Для зустрічі ми обрали книгу Оскара Бреніф'є «Що таке почуття?».

Ми познайомимося з розмаїттям і багатством почуттів, знімемо стрес і внутрішнє напруження, зрозуміємо, що читання це - задоволення. Катерина Лукавська , дитячий психолог, арт-терапевт.

Звернутися за порадою до дитячого психолога: 050 29 015 49.

«Калякі-малякі»

Професор книгус підібрав для наших читачів цікаві твори, які ми разом прочитаємо, а потім кожен намалює те, що почув чи побачив в уяві.

А на завершення всі разом подивимось та обговоримо захопливий короткометражний мультфільм про фантастичні літаючі книги.

Читанка

Почитаємо кумедну історію від Джулії Дональдсон. Разом блукатимемо лісом і зустрічати героїв книжки, будемо хвилюватись та радіти за головного героя.

Майстерка

За твором Джулії Дональдсон створимо/зліпимо/розмалюємо персонажів.

По завершенню наших читайликів очікує сюрприз.

Зустрінемось у Бібліотеці!