КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" до Всеукраїнської акції проти насильства

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" в читальному залі відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів  до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" оформлено книжкову виставку "Насильству стоп!" та перегляд літератури "Життя гідне того, щоб жити" до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Мета акції - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. КЗ КОР  "Київська обласна бібліотека для дітей" запрошує всіх бажаючих ознайомитись з літературою по даній темі та переглянути відео-презентацію "СПІД - стоп!"