КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

У КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», організована правознавча виставка для читачів молодшого шкільного віку та батьків «Я маю право на тепло і ласку».

Виставка доповнюється новими матеріалами. Тут знайдуться відповіді на питання законодавчого та правознавчого характеру як для маленьких читачів, так і для їх батьків, бабусь, дідусів, вихователів, педагогів та шкільних психологів.

На виставці представлено, як юридичну, так і художню літературу.

Встигніть завітати!

Також  буде цікавою інформація, яка розміщується на сайті у рубриці Сторінка для дітей, де  постійно діє правовий Інтернет-ресурс для дітей та дорослих «Я дитина! Я особистість!»

Знання законів – запорука життєвого успіху!