«Незалежній Україні – слава нині і вовік!» : рекомендаційні матеріали

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, підготувала та пропонує увазі бібліотечних спеціалістів Київської області і всіх зацікавлених методичний посібник «Незалежній Україні – слава нині і вовік!» : рекомендаційні матеріали.

Даний посібник, як і виданий наприкінці липня 2021 року «Україна – понад усе!», присвячений 30-річчю Незалежності України і виходить в серії «На допомогу бібліотекам Київської області», але містить більш практичні матеріали (сценарій години державності, питання до вікторини, форми роботи тощо) та за змістом більше пов’язаний з Київщиною.

Посібник «Незалежній Україні – слава нині і вовік!» : рекомендаційні матеріали, крім головної сторінки сайту КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», буде розміщено і за рубрикою «Видання бібліотеки» (2021 рік).

Перегляд