Бібліопікнік "Книга - добрий друг літнього відпочинку"

Матеріал поданий без змін

Бібліопікнік  "Книга - добрий друг літнього відпочинку"

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області)

10 червня 2021 року завідуюча бібліотекою-філіалом  с. Лукаші Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  Наталка Балабан  провела бібліопікнік  "Книга - добрий друг літнього відпочинку". Разом  було весело робити поробки, розгадувати загадки, читати книжки. Найголовнішим у роботі бібліотекаря  є залучення дітей до читання з раннього дитинства, коли саме формується потреба у читанні і виховується любов до книги, і що саме ця категорія - не лише потенційні користувачі бібліотек, а й майбутнє країни. Книги, прочитані в дитинстві, запам'ятовуються на все життя, впливають на подальший розвиток і світосприйняття, формують певні норми поведінки.

Зав. методично-бібліографічним  відділом

Баришівської ЦБС