В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" оформлено книжкову виставку-роздум " Учітеся, брати мої! Думайте, читайте!"

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів, оформлено книжкову виставку-роздум "Учітеся, брати мої! Думайте, читайте!", присвячену 207-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Життя та творчість геніального поета і письменника широко відображена в літературі, яка представлена на виставці. Також до перегляду в бібліотеці підготовлено відео - розповідь "Повість про гірку любов Тараса", мова в якій іде про кохання в житті поета. КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" щиро запрошує поціновувачів творчості Тараса  Шевченка до бібліотеки на літературну зустріч.