КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" та вся Україна 9 березня святкують День народження геніального українця Тараса Шевченка.

Творчість славетного поета, письменника, художника знайшла відгук в серцях багатьох людей з усього світу.

Рядки з віршів та поем Тараса Шевченка цитують на пам`ять як дорослі, так і діти.

Малюнки поета теж є невід`ємною частиною культури України. Адже вони, ніби живі, переносять глядача у шевченківській світ.

За заповітом, похований Тарас Шевченко серед степу широкого на Вкраїні милій, і лани широкополі і Дніпро і кручі видно й чути як ревуть ревуче.

Твори славетного автора є фундаментом української літератури.

Бережімо нашу культуру та пам`ятаймо про наших геніїв пера і пензля.

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" починає свій "Шевченківський березень" відвідинами Тарасової гори.

Відео знято з Шевченківської гори у Канєві