КЗ КОР "Київська обласна бібліотек для дітей" до 150-річчя Лесі Українки підготувала і пропонує увазі читачів методико-біобібліографічні матеріали "Легендарна постать геніальної дочки України: Леся Українка (Лариса Петрівна Косач) 1871-1913 рр.".

Популяризація творчості Лесі Українки, літератури про її життєвий подвижницький шлях - це те постійне, що присутнє в діяльності бібліотек Київської області. В ювілейний для поетеси-письменниці рік в бібліотеках області проводяться цикли різноманітних заходів, присвячених їй як легендарній європейській творчій особистості.

Матеріали, що містяться в зазначеному посібнику, можуть стати в нагоді в організації відзначення ювілею Лесі Українки в бібліотеках та зацікавити всіх, хто досліджує історію і розвиток культури України, залюблений в її літературне слово.

Крім головної сторінки, з зазначеним посібником завжди можна буде ознайомитись на сайті КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" за рубрикою "Видання бібліотеки" (2021 рік).