Книжкова виставка нової літератури для читачів середнього та старшого шкільного віку "Тобі і твоїм ровесникам"

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" оформлено в хол- галереї книжкову виставку нової літератури для читачів середнього та старшого шкільного віку "Тобі і твоїм ровесникам". Працівники абонементу відділу обслуговування  читачів-учнів 5-9 класів розмістили дану виставку в хол-галереї бібліотеки для зручності вибору нових книг читачами в умовах обмеженого доступу у зв'язку з пандемією.

На виставці представлено нову як галузеву, так і художню літературу. Звертають на себе увагу твори українських класиків, видання сучасних майстрів детективу А. Кокотюхи, С. Лойко та А. Куркова, а також книги лауреатів Нобелівської премії різних років - відомого художника і мислителя, романіста В. Фолкнера "Шум і лють", колумбійського майстра  слова Г. Маркеса "Кохання під час холери" та інших авторів.

Бібліотека  запрошує всіх зацікавлених ознайомитись з новою літературою й приєднатися до читання запропонованих творів.