Київська обласна бібліотека для дітей вітає з Днем вишиванки

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» вітає з Днем вишиванки і запрошує зберегти красиву традицію - одягнути вишиті сорочки за будь-яких умов в знак єдності та підтримки одне одного: одягніть вишиванку, зробіть фото або відео та викладіть у соц. мережах з хештегом #вишиванкаумоємусерці.

Щороку третього четверга травня мільйони українців святкують яскравий, життєдайний та улюблений День Вишиванки. Вся Україна, а також кожен куток планети, де живуть українці, цього дня перетворюються на фантастичну красу.

Цього року День Вишиванки присвячується українській родині та родоводу.

Вишиванки завжди були нашим національним символом, нашою гордістю та автентичною ознакою.

Красива вишита українська сорочка з льону з давніх-давен вважається символом здоров'я та краси, щасливої долі й родової пам'яті, любові та святковості; оберегом і захистом від злого ока та слова.

Нині вишиванка переживає піднесення і відродження, адже українці згуртувалися так, як ніколи, з любов'ю підтримуючи власні традиції. Тепер носити вишиванку стало не тільки патріотично, а й модно та ексклюзивно.