Екскурсія до бібліотеки

9 жовтня 2019 року до КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) вперше завітали майбутні читачі – учні 1-Б класу (класний керівник: Васильєва О. М.) НВК № 141 «ОРТ» м. Києва. Разом зі своїми вчителями, батьками, бабусями та дідусями, діти дізналися про 110-річну історію бібліотеки, її засновницю Дору Добру. У відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів, маленькі читачі переглянули відеофільм «Історія книги» та дізналися з яких матеріалів виготовлялися перші книги, як називається перша друкована книга, хто бере участь у створенні книги і з яких частин вона складається. Далі, мандруючи відділами бібліотеки, діти побачили шлях, який проходять книжки перед тим, як потрапляють на полички стелажів. З відділом обслуговування дошкільників та читачів-учнів 1-4 класів познайомила його завідуюча – Томашевська Л. І., яка розповіла про абонемент, про розташування книжок на поличках, про читацький формуляр, про правила користування книгами. Останнім відділом, під час екскурсії, став відділ естетичного виховання, де читачі-діти дізналися, які книги тут зберігаються, які бувають види мистецтв, спробували «заграти» на трембіті, зіграли в найпопулярніші наші ігри-вікторини «Вгадай казкового героя» та «Хто я?». Переповнені емоціями від екскурсії по бібліотеці, діти малювали свої враження, бібліотеку, казкових героїв, тощо. А на згадку про чудову зустріч, діти отримали від бібліотеки подарунок – книжкові закладини.

Чекаємо на нові зустрічі в бібліотеці!