День пам’яті захисників України

29 серпня, відповідно до Указу президента України № 621\2019 від 23 серпня 2019року,  українці вперше офіційно відзначатимуть  День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор: Зніщенко М. П.)  долучається до вшанування цієї трагічної дати для України і, оформивши книжково-інформаційну викладку, розповідає читачам-учням  про події, які назавжди змінили нашу країну, про людей, які поклали життя за нашу державу, нашу незалежність, нашу свободу і наше майбутнє.

Народ України завжди буде пам'ятати ці страшні сторінки нашої історії і  передаватимемо наступному поколінню важливість розуміння того, що Україна - це наш дім, який кожен із нас повинен оберігати, наша культура і мова - це частина нашого серця і нашої душі.

Герої не вмирають! Вони роблять нас сильнішими! Слава Україні!