"Поезія – це стан душі" зустріч з поетесою, землячкою Г.І.Дудкою - з досвіду роботи Баришівської централізованої бібліотечної системи відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області

Поезія – це стан душі

(зустріч з поетесою, землячкою Г.І.Дудкою)

(З досвіду роботи Баришівської централізованої бібліотечної системи

відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  Київської області)

10 серпня в бібліотеці-філіалі с. Гостролуччя Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  Київської області проведена зустріч читачів  бібліотеки із українською  поетесою,  членом Національної спілки письменників України, нашою землячкою з села Коржі  Ганною Іванівною Дудкою.  Вона    автор  семи збірок  поезії : " Лелече гніздо", " Пензликом душі", "Храм любові", «Царівна без  корони" , " Меди квітучої акації"  «Танок Саламеї».  Нещодавно вийшла нова  збірка поетеси " Небесна сотня". Ганна Іванівна свідок подій на Майдані Незалежності  2013-2014 років, її поетичні рядки присвячені кожному герою Небесної Сотні.  Найглибших струн душі присутніх торкнулася поезія, прочитана автором про людей, яким судилось безсмертя.

Зав. бібліотекою-філіалом с. Гостролуччя

Баришівської ЦБС