В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" отримує літературу за Державною програмою бібліотека Студениківської та Піськівської ОТГ, Славутицька та Васильківська МЦБС, Рокитнянська РЦБC, Бородянська РЦБС та Кагарлицькій район Київської області.

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор:М.П.Зніщенко) продовжує видачу літератури за Державною програмою безоплатного поповнення бібліотечних фондів для РЦБС, МЦБС та бібліотек ОТГ Київської області.

На фото:В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" отримує літературу за Державною програмою  бібліотека Студениківської та Піськівської ОТГ, Славутицька та Васильківська  МЦБС, Рокитнянська РЦБC,  Бородянська РЦБС та Кагарлицькій район  Київської області.