В 7-му випуску покажчика подано інформацію про загиблих нагороджених воїнів АТО з Володарського, Кагарлицького та Рокитнянського районів Київської області.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко), пропонує  до уваги 7-й випуск біобібліографічного покажчика з серії «Захисники України. ХХІ сторіччя» -  «Горить свіча… Уста за них в молитві: загиблим нагородженим воїнам АТО Київської області присвячується».

В 7-му випуску покажчика подано інформацію про загиблих  нагороджених воїнів АТО з Володарського, Кагарлицького та Рокитнянського районів Київської області

В даному оприлюдненні, як і в попередніх, на сайті представлено тільки 3-и сторінки покажчика. Ознайомитися з повною електронною та паперовою версіями посібника можна в науково-методичному відділі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».

Покажчик укладено за матеріалами, наданими бібліотечними спеціалістами Володарської, Рокитнянської РЦБС та Кагарлицького району Київської області.

Герої - не вмирають! Слава Україні! - Героям слава! (переглянути)