Кримська світлиця: 18 травня День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" продовжує цикл заходів " Кримська світлиця ", які проводяться з метою соціальної адаптації громадян України , що залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК).

18 травня День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

На  відділі обслуговування читачів - учнів 5 - 9 класів презентовано книжкову викладку, присвячену трагічній події, "Не стерти пам'яті народу".

Мета викладки : розширити знання читачів про трагічні сторінки історії депортації кримськотатарського народу на основі використаної літератури, розміщеної на викладці (це книги і журнальні статті), що сприяє розумінню трагедії, яку пережили кримські татари в минулому і недопущення її повторення в майбутньому.

Зацікавлених читачів гостино запрошуємо до нашої бібліотеки ознайомитися з викладкою  про трагічні  сторінки історії нашої  Батьківщини.