Інтелектуально-літературний круїз "Цікаве про країни Європи" - з досвіду роботи Васильківської МЦБС Київської області

Зазначений в заголовку захід проводили працівники Васильківської міської бібліотеки для дітей Київської області Дерев'янко О., Кравченко Н. В ньому взяли участь читачі старшого шкільного віку ЗОШ №2, а також радник міського голови по національно-патріотичному вихованню Марущак А.Т. Ще був задіяний Васильківський міський відділ туризму. Діти читали вірші українською та англійською мовою, зачитували заздалегідь підготовлені реферати-повідомлення про різні цікавинки в країнах Євросоюзу. Читачі переглянули фільм про самоврядування в Польщі і взяли участь в обговоренні на тему "Втілення досвіду самоврядування європейських країн в Україні" та у міні вікторині по країнах Євросоюзу. Захід дуже сподобався нашим читачам, за що вони разом зі своїм педагогом щиро дякували.