«Заохочення себе до читання»

4 лютого 2019 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) відвідав начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації І. І. Подолянець. Мета його візиту - робочі справи, але він знайшов час поспілкуватися з читачкою нашої бібліотеки в читальному залі Даною. Ігоря Івановича цікавила її особиста мотивація в потребі читання. Дана поділилася своїм підходом до «заохочення себе до читання». Вона розповіла, що коли вона читає будь-яку книгу, то образно уявляє собі, що відбувається на сторінках твору і, якщо в книзі не зазначено у що одягнені герої, то вона сама фантазує і «одягає» їх у потрібні, на її думку, шати. Дана навчається у 4-му класі, але вже звертає на себе увагу як непересічна особистість і читачка образного типу сприйняття тексту. І Дана і Ігор Іванович залишились задоволені від спілкування. Начальник УКНР КОДА побажав нашій маленькій читачці усяких гараздів в житті та і надалі любити книгу.

А обговорення питання залучення дітей до читання продовжилося вже в професійному колі за участю М. П. Зніщенка, його заступників та працівників бібліотеки. Всі зійшлися на тому, що любов до книги, до читання, виникає в будь-якому віці, як і справжнє кохання, коли «зустрічаєш» ту неповторну, свою, цікаву Книгу, яка тебе «полонить» і ти вже не мислиш своє життя без Книги, Читання, Бібліотеки. А зустріти «свою» Книгу повинні  допомогти дітям батьки, бабусі-дідусі, вчителі, бібліотекарі.

Бібліотека - для кожного другий дім, головне це розуміти, знати і пам’ятати!