Читачам завжди цікаво

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

З початком шкільних занять, після різдвяних канікул, ще жвавіше стало в просторих залах обслуговування читачів.  Вони з зацікавленістю розглядають книжки різноманітних жанрів з нових надходжень літератури та обирають за власними уподобаннями. Читачів середнього шкільного віку більше захоплюють пригоди, фантастика або сучасне фентезі, а читачів  старших класів, зазвичай, цікавлять науково-популярні, географічні, історичні видання та періодика.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» заснована 110 років тому і має дуже цінний книжковий фонд. В нашій бібліотеці читачі мають можливість ознайомитися з такими книжками, яких не можна знайти в інших бібліотеках. Це стосується не тільки ретро-видань, а і сучасної літератури, оскільки бібліотека плідно співпрацює з багатьма українськими видавництвами і вони, іноді, дарують свої цікаві і популярні видання, за що дирекція, колектив та наші читачі їм дуже вдячні.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» завжди рада своїм читачам!