Отримання великої партії літератури для безоплатного поповнення фондів бібліотек Київської області

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (директор: Зніщенко М. П.), у відповідності до листа Міністерства культури України №1817/22-2/15-18 від 22. 11. 2018 року, щоденно отримує великі партії літератури для безоплатного поповнення фондів бібліотек Київської області, закуплені ДУ "Український інститут книги", на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2018 року "Про затвердження переліку книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів".

Весь обсяг літератури, визначеної для бібліотек Київської області, КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" отримає в період з 5 по 28 грудня 2018 року.

З 5 по 10 грудня 2018 року вже отримано літературу від 10 видавництв.

На фото: Працівники КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" отримують літературу для бібліотек Київської області.