Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

 

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

   1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

   Цей день з'явився в календарі трохи більше, ніж чверть століття тому – в 1988 році. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД. 

   Заходи, що традиційно проводяться в цей день,  відбуваються із символом  Червоної стрічки. Її вигадав художник Франк Мур. У 1991 році цей символ був використаний вперше. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу.

   В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» і до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» оформлено викладку літератури: «1 грудня -Всесвітній  день боротьби зі СНІДом». На викладці представлена література про проблеми, які виникають у людей з СНІДом, чого остерігатися і як попередити це захворювання, і як поводитись з людьми, які вже захворіли.