Крим: наша благословенна земля

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" в рамках циклу заходів "Кримська світлиця", який проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК), пропонує вам познайомитись з книжковою виставкою "Крим: наша благословенна земля". Наявна в бібліотеці література познайомить вас із стародавніми пам'ятниками культури, із захоплюючою неповторною природою Криму та унікальними пам'ятками Древньої елади, неповторним фольклором кримсько-татарського народу, з культурою народів, що населяють Крим.

Запрошуємо користувачів нашої бібліотеки, читачів-дітей, їх батьків та вимушених переселенців АР Крим, до бібліотеки ознайомитись з літературою, представленою на постійно діючій книжковій виставці.