Професійні дні у НБУ імені Ярослава Мудрого

20–21 червня 2018 року працівники КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор М. П. Зніщенко) відвідали Національну бібліотеку України імені Ярослава Мудрого та взяли участь у щоквартальному відкритому перегляді нових надходжень до спеціалізованого фонду з питань бібліотечної справи. Під час перегляду працівники бібліотеки ознайомилися з планово-звітною документацією ОУНБ України, щорічними інформаційно-рекламними звітами окремих ОУНБ, бюлетенями за результатами соціологічних досліджень,  бібліографічними та інформаційними бюлетенями,  матеріалами науково-практичних конференцій, досвідом роботи бібліотек в ОТГ. В рамках перегляду для ознайомлення була представлена книга українського генеалога, краєзнавця, геральдиста, кандидата історичних наук, члена Національної спілки краєзнавців України Є. А. Чернецького "Красножони", присвячена світлій пам`яті П. І. Красножона, який більшу частину свого життя присвятив бібліотечній справі Білоцерківщини. Інформація, отримана під час перегляду, буде використана в подальшій роботі КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", як головного обласного науково-методичного центру з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, та у наданні бібліотечних послуг місцевим громадам Київської області бібліотечними закладами.