Міжнародний день захисту дітей

1 червня 2018 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) радо вітала вихованців елітного освітнього закладу «CLEVER» Дарницького району м. Києва.

В програму свята до Міжнародного дня захисту дітей для маленьких гостей та їх вихователів були включені: екскурсія бібліотекою, веселі ігри, розваги, конкурси «Відгадай казкового героя», «Моє щасливе дитинство» (малюнок), «Чудо-острів», захоплюючий та запальний урок танцю, перегляд мультимедійної відеопрезентації  «Мультфільми, які можна прочитати» .

Разом з бібліотечними працівниками маленьких читачів зустрічала Пеппі Довгапанчоха, яка разом з дітьми танцювала, малювала, створювала веселий настрій.

Доречними були і частування печивом з водичкою.

А, на завершення зустрічі веселе фото на згадку.

Дирекція та колектив КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» чекають на наступні зустрічі з вихованцями «CLEVER».