Зустріч-знайомство з книгою, бібліотекою та казковими героями

До  КЗ КОР «Київської обласної бібліотеки для дітей»  на гостину до казкових героїв завітали «маленькі Мазепинці», читачі-учні 1-А класу школи № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи м. Києва.

Зустріч-знайомство з книгою, бібліотекою та казковими героями, пройшла яскраво, цікаво та пізнавально.  Наші читайлики мали змогу поринути   у дивовижний світ казки де разом з казковими героями, перегорнули сторінки  книжок, переглянули мультфільми, що вчать добру. Разом з бібліотекарями  пограли у  літературні ігри, а по завершенню зустрічі ще отримали від бібліотеки подарунки:  книжкові закладинки та книжечки, а також поласували смаколиками. Зроблені фото на згадку будуть нагадувати дітям щасливі миттєвості проведеного ними часу в красуні обласній бібліотеці для дітей, яка завжди цікаво, доброзичливо та гостинно приймає свої читачів.