Лист Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського - Про конкурс

Президенту Української асоціації
працівників бібліотек для дітей

Шановний Миколо Павловичу!

Повністю підтримуємо позицію Вашу та науково-методичної ради Київської обласної бібліотеки для дітей стосовно умов конкурсу, запропонованих «Форумом видавців», і вважаємо їх неприйнятними для виконання.

По-перше, терміни його проведення надто короткі та припадають на найбільш напружені місяці роботи бібліотек, а по-друге, вони є фінансово надто обтяжливими як для бібліотек, так і для батьків дітей-переможців регіональних етапів Конкурсу: тільки приблизна сума (проїзд і костюм літературного героя) одного учасника до м. Львова становить близько 800-1000 грн. І, по-третє, бібліотеки Сумської області, що обслуговують дітей, як і дитячі бібліотеки України, і так проводять численні заходи з популяризації книги і читання та багато різноманітних конкурсів, які самі і фінансують.

Вважаємо також, що участь бібліотек у Всеукраїнських конкурсах, які не погоджені з Міністерством культури, Міністерством юстиції України та Національною бібліотекою України для дітей, не може бути обов’язковою.

З повагою колектив Сумської обласної дитячої
бібліотеки ім. М. Островського